Prohra v přípravě se Zbrojovkou "B"

V sobotu náš A-tým sehrál 3. přípravný zápas proti B-týmu Zbrojovky, který bude od nové sezóny působit v MSFL. Zápas dvou růzmých poločasů máme za sebou. V první poločase jsme hráli odvážný kombinační fotbal, po kterém jsme sice obdrželi branku, ale na druhou stranu jsme si hned několik gólových šancí vytvořili. Ve druhém poločase, poté co jsme vystřídali, se karty obrátili a Zbrojovka přebrala otěže zápasu. My jsme byli nedůrazní a kazili jsme jednoduché přihrávky, z čehož plynuly obdržené branky. V generálce na divizi odehrejeme, v rámci předkolo MOL CUPu, duel proti účastníkovi divize Velkému Meziříčí. Výkop utkání je v pátek v 17:30 ve Velkém Meziříčí.

1. pol.: Ryšavý - Bednář, Kříž, Krejčí, Souček, Chládek, Koreň, Kokorský, Doubravský, Němec, Williams

2. pol.: Ryšavý - Řeřucha, Krejčí (Holík), Kříž, Souček (Bednář), Chládek (Němec), Tipoas, Kotoun A. (Kokorský), Ševčík, Williams, Ryšavý