Prohra s Kuřimí na úvod 4. Moravskoslezské ligy

Poločas: 1:0          Rozhodčí: Rosický - Fabeš, Nápravník          Počet diváků: 650

Střelci: 32. Musil, 67. Čech, 87. Ferlay    ČK: 89. Ševčík

Kuřim: Veselý - Petřík (73. Zezula), Bartoš (87. Srb), Osvald, Šťastný (73. Pokorný), Čech (83. Ferlay), Koreň, Musil, Rolinek (83. Dobrovolný), Bárta, Kostůrek

Bohunice: Formánek – Bednář, Krejčí, Kříž, Kotoun - Němec, Koreň (73. Tipoas), Chládek (36. Doubravský), Kokorský, Ševčík - Přerovský (68. Williams)

A-mužstvo v sobotu dostalo velkou facku v úvodním kole 4. fotbalové ligy a musíme říci, že zaslouženě. Naše hra vůbec nepřipomínala zápasy, které jsme ukázali v přípravných zápasech. První půle byla z naší strany bez chuti, zápalu a fotbalové kvality. Druhá půle byla o něco lepší, ale k bodům nám to nepomohlo. Domácí Kuřim hrála jednoduchý ale účinný fotbal. My jsme v zápase zahrávali dva pokutové kopy, ale ani jeden jsme neproměnili. Vrcholem byla nesmyslná červená karta Ševčíka. V příštím kole přivítáme Tasovice.

A-mužstvo v sobotu dostalo velkou facku v úvodním kole...