Prohra ve Znojmě

Poločas: 3:0          Rozhodčí: Vejtasa - Ehrenberger, Terber          Počet diváků: 280

Střelci: 19. a 21. De Almeida Parede Neto, 45.Silas, 81.Gomes     ŽK: 73. Nzanza, 74. Carneiro - 46. Tilkeridis

Znojmo: Škugor – Silas (46. Velosa Pereira), Carneiro Rodrigues, Abreu De Sá Vilela, De Almeida Parede Neto (62. Gomes Fereira), Abdellaoui (62. Aires Dos Reis), Bessa Rocha Ferreira, De Vasconcelos Adrian (46. Neto De Sousa), Afonso Rodrigues, Ferreira Viegas, Nzanza (73. Quinvula Da Silva Pinto)

Bohunice: Formánek – Bednář, Krejčí, Tikeridis (76. Martinek), Souček - Šmerda, Doubravský (86. Koreň), Suchý (76. Řeřucha), Vítek, Kotoun (46. Němec) - Ulbrich

Se Znojmem jsme prohráli 4:0. V prvním poločase domácí ukázali svojí nadstandardní kvalitu na 3. ligu a po zásluze vedli 3:0. V druhém poločase Znojmo polevilo a my jsme hráli odvážněji, a tak to bylo vyrovnanější. Naši borci ve druhém poločase nechali všechno, ale gól nám nebyl přán. Příští víkend nás čeká extrémně důležitý zápas proti Uherskému Brodu!